read o_firmie 

 

* ALKOMATY *

* DYSTRYBUCJA *

* PROFESIONALNY SERWIS * 

* SPRZEDAŻ * PRODUKCJA *

* SKLEP STACJONARNY ORAZ ON-LINE *

Dystrybucja Alkomatów - Serwis Kalibracja Alkomatów - Sprzedaż Testery trzeźwości

Alkomaty Warszawa
FIRMA: Nasza firma jest specjalistyczną firmą powołaną wyłącznie do sprzedaży, produkcji, doradztwa oraz serwisu urządzeń pomiarowych, których potoczna nazwa to alkomaty lub alkoholomierze.
Nasza firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem urządzeń pomiarowych zwanych alkomatami wielu renomowanych firm, producentów alkomatów z całego świata.. Charakteryzuje nas ścisła specjalizacja. Testery alkoholu sprzedajemy i  serwisujemy od 2003  roku. W naszej ofercie znaleźć można bardzo szeroką ofertę alkomatów podręcznych, osobistych, restauracyjnych oraz profesjonalnych (dowodowych) z drukarkami. Nasza firma współpracuje z najlepszymi producentami tego typu urządzeń na świecie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasz serwis został wyposażony w światowej klasy specjalistyczny sprzęt do kalibrowania (dostrajania) alkomatów oraz w magazyn części zamiennych do wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.  Profesjonalne alkomaty sprzedawane przez nas spełniają wszelkie normy Europejskie CE oraz wiele innych certyfikatów różnych firm na całym świecie. U nas otrzymają Państwo najlepszy stosunek cena/jakość oraz a nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Alkomaty Sprzedaż | Dystrybucja | Serwis Kalibracja Warszawa

DYSTRYBUCJA: Firma BEAN od wielu lat jest autoryzowanym dystrybutorem wielu producentów alkomatów na świecie.
PRODUKCJA: Firma BEAN w kooperacji z fabrykami największych producentów testerów trzeźwości jest producentem kilku modeli alkomatów.
LAB: Alkomaty są testowane w naszym laboratorium przed wysyłką na wysokiej jakości sprzęcie, przez co wiedzą Państwo że dostają od nas produkt sprawny tester trzeźwości i w pełni przygotowany do pracy.
SERWIS: Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasz serwis został wyposażony w światowej klasy specjalistyczny sprzęt do kalibrowania (dostrajania) alkomatów oraz w magazyn części zamiennych do wszelkich napraw, również pogwarancyjnych. Kalibrację przeprowadzamy na urządzeniach amerykańskiej firmy GUTH LABOLOTORIES, INC.
Co to jest kalibracja alkomatu? Czy potrzebna?Guth Labs
Naprawiamy alkomaty sprzedawane przez naszą firmę, przez naszą sieć sprzedaży, ale również zajmujemy się serwisem alkomatów tzw. obcych czyli kupionych w innym miejscu. W naszym serwisie wykonujemy gruntowne testy wszystkich wprowadzanych na europejski rynek alkomatów. Kupując u nas alkomat  cyfrowy mogą być Państwo pewni że jest to pełnowartościowy towar i pochodzi bezpośrednio od naszego zagranicznego partnera-producenta.
Oferujemy tylko profesjonalne alkomaty, m.in.: alkomat cyfrowy, półprzewodnikowe, elektrochemiczne i z drukarkami.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół firmy B E A N - A L K O M A T Y

FIRMA BEAN  - Dystrybutor Alkomatów

ul. Targowa 33 lok. 32 (Centrum Handlowe Targowa)
03-728 Warszawa
Pon-Piątek w godz. 8.00-17.00
tel. 22-8581508; 22-8581509

www.bean.pl; e-mail: bean@bean.pl 

UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies    
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookies przez stronę)