read serwis 

 

* ALKOMATY *

* DYSTRYBUCJA *

* PROFESIONALNY SERWIS * 

* SPRZEDAŻ * PRODUKCJA *

* SKLEP STACJONARNY ORAZ ON-LINE *

 Serwis i Kalibracja Alkomatów 


W celu skalibrowania alkomatu prosimy o kontakt z naszym serwisem:

tel. 22 8581508

e-mail: serwis@alkomaty.net.pl

gg: GG1730822

Nasza firma jako bezpośredni Autoryzowany Dystrybutor Alkomatów w Polsce zajmujący się sprzedażą alkomatów podręcznych posiada specjalistyczne, profesjonalne wyposażone laboratorium renomowanej amerykańskiej firmy GUTH LABOLATORIES, INC. która specjalizuje się w produkcji urządzeń do kalibracji testerów alkoholowych
 
Serwis Alkomatów
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasz serwis został wyposażony w światowej klasy specjalistyczny sprzęt do kalibrowania (dostrajania) alkomatów oraz w magazyn części zamiennych do wszelkich napraw, również pogwarancyjnych. Kalibrację alkomaty przeprowadzamy na urządzeniach amerykańskiej firmy GUTH LABOLOTORIES, INC.

Co to jest kalibracja alkomatu? Czy potrzebna?Guth Labs
Naprawiamy testery trzeżwości, alkomaty sprzedawane przez naszą firmę, przez naszą sieć sprzedaży, ale również zajmujemy się serwisem alkomatów tzw. obcych czyli kupionych w innym miejscu. W naszym serwisie wykonujemy gruntowne testy alkomatów. Kupując u nas alkomat mogą być Państwo pewni że jest to pełnowartościowy towar i pochodzi bezpośrednio od naszego zagranicznego partnera-producenta.

 
Kalibracja Alkomatu , Jak skalibrować alkomat?
Kalibracja jest procesem dostrajającym oprogramowanie z sensorem testera. Kalibrację wykonuje się na specjalistycznych maszynach tzw. symulatorach w które wyposażony musi być każde laboratorium, które chce profesjonalnie zajmować się tego typu usługami serwisowymi. Takie usługi przerastają większość sprzedawców alkomatów w Polsce, ponieważ kalibracja jalkomatu est procesem wymagającym zakupu specjalistycznego sprzętu oraz wiedzy technicznej zdobytej przez naszych pracowników na szkoleniach u największych producentów testerów alkoholowych na świecie. Dokładność wskazań alkomatu zmniejsza się w trakcie normalnego użytkowania, dlatego aby mieć pewność co do prawidłowych wskazań, alkomatu należy kalibrować. Nieprzeprowadzenie kalibracji w wymaganym terminie w zależności od rodzaju alkomatu i częstotliwości przeprowadzanych prób, informacje o terminach konieczności przeprowadzania kalibracji znajdują się w gwarancji oraz instrukcji każdego alkomatu, grozi uszkodzeniem sensora co w efekcie może prowadzić do wzrostu kosztów kalibracji.
Zdjęcie 1. Profesjonalny symulator marki Guth Labolatories używany przez nasz serwis do kalibracji alkomatów.

 
Kontakt z serwisem
W celu skalibrowania swojego alkomatu prosimy o kontakt z naszym serwisem aby ustalić szczegóły.
serwis tel. (22) 8581508
e-mail: serwis@bean.pl


Przesyłki prosimy kierować na adres firmy:
BEAN
(Centrum Handlowe Targowa) ul. Targowa 33A lok. 32
03-728 Warszawa
koniecznie z dopiskiem "serwis"

 

FIRMA BEAN  - Dystrybutor Alkomatów

ul. Targowa 33 lok. 32 (Centrum Handlowe Targowa)
03-728 Warszawa
Pon-Piątek w godz. 8.00-17.00
tel. 22-8581508; 22-8581509

www.bean.pl; e-mail: bean@bean.pl 

UWAGA! Strona wykorzystuje pliki cookies    
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na stosowanie plików cookies przez stronę)