akcesoria samochodowe alkomat

Od odpowiedniego wyposażenia samochodu zależą bezpieczeństwo i komfort jazdy. Poza podstawowymi elementami wyposażenia warto zadbać o praktyczne i uniwersalne akcesoria. W tym artykule sprawdzimy 3 produkty, które zawsze warto mieć pod ręką w samochodzie. To alkomat osobisty, uchwyt na telefon i ładowarka, a także wideorejestrator. Sprawdź, dlaczego warto je kupić.

Po co Ci alkomat osobisty?

Naszym zdecydowanym numerem jeden jest alkomat osobisty. Dotyczy to przede wszystkim osób, które spożywają alkohol. Podręczne urządzenie przyda się wtedy, gdy chcesz sprawdzić stan swojej trzeźwości przed podróżą. Pozwoli Ci to uniknąć ewentualnego niebezpieczeństwa, a także sytuacji, w której w trakcie kontroli policyjnej w wydychanym przez Ciebie powietrzu będzie alkohol. Konsekwencje takiego zdarzenia to nie tylko utrata prawa jazdy, ale także problemy z prawem. Posiadanie alkomatu osobistego w samochodzie to potwierdzenie odpowiedzialności i świadomości kierowcy. Warto go mieć ze względów bezpieczeństwa.

Ładowarka i uchwyt na telefon

Obecnie trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez telefonu. Służy nam nie tylko do komunikowania się z innymi osobami, ale także pozwala na sprawdzanie informacji czy przeglądanie multimediów. Wielu kierowców korzysta z telefonu jako podręcznej nawigacji. W tym celu warto umieścić urządzenie w uchwycie na telefon, który może być przymocowany do deski rozdzielczej lub przedniej szyby, jednak tak, aby nie ograniczał pola widzenia kierowcy. Oczywiście przyda Ci się również ładowarka samochodowa, dzięki czemu unikniesz sytuacji z rozładowanym telefonem wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz.

Wideorejestrator

Trzecim z rekomendowanych przez nas produktów jest wideorejestrator. Jego popularność wzrasta zwłaszcza w ostatnich latach. Dzięki temu możesz zarejestrować groźne wydarzenia na drodze, w tym m.in. próbę wymuszenia odszkodowania i inne sytuacje. Dobrej jakości nagranie z wideorejestratora może stanowić dowód w ewentualnej sprawie sądowej, dlatego warto mieć to urządzenie w aucie. Na taki wybór zdecydowało się już wielu kierowców.

Oczywiście w samochodzie przyda się także wiele innych akcesoriów. Jeżeli szukasz dobrej jakości alkomatu osobistego, to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.