alcofind-polaris

Alkomaty Alcofind Polaris cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Koreański producent zadbał o przygotowanie wydajnego i uniwersalnego produktu, który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Oczywiście kluczowa jest wysoka dokładność pomiarów. Dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Stosuje się go m.in. w rutynowych kontrolach trzeźwości pracowników w zakładach pracy. Sprawdź charakterystykę alkomatu Alcofind Polaris.

Specyfika działania Alcofind Polaris

Za prawidłowe działanie alkomatu Alcofind Polaris odpowiada elektrochemiczny platynowy sensor, który znajduje się w urządzeniu. Wysoka jakość tego podzespołu przekłada się na dużą dokładność wyników, a także ich powtarzalność. Dzięki temu kierowca może sprawdzić stan trzeźwości przed tym, zanim wsiądzie za kierownicę. Jeżeli pomiar nie mieści się w dopuszczalnej normie, to zrezygnuj z prowadzenia auta. W ten sposób zwiększysz swoje bezpieczeństwo, a także bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Charakterystyka techniczna

Na uwagę zasługują dobre parametry techniczne alkomatów Alcofind Polaris. Obecnie są one dostępne z menu w języku polskim, co jest dużym ułatwieniem dla naszych klientów. Poniżej przedstawiamy kluczowe dane techniczne, z którymi warto zapoznać się przed zakupem produktu w Bean:

  • zakres pomiarowy 0,000-5,000‰;
  • rozdzielczość wskazań do 0,001 ‰;
  • dokładność pomiaru: +/- 0.050‰ w 1,0‰ w 25°C;
  • zapamiętywanie 100 ostatnich wyników;
  • przypomnienie o kalibracji;
  • krótki czas pomiaru (ok. 3 sekundy);
  • oszczędna bateria;
  • niska waga.

Szczegółowe informacje dotyczące produktu znajdziecie w jego karcie. Jako Bean.pl oferujemy cały zestaw Alcofind Polaris.

Uniwersalne zastosowanie

Dla naszych klientów duże znaczenie ma szeroki potencjał wykorzystywania alkomatów Alcofind Polaris. Dokładność pomiarów i wygoda ich przeprowadzania przemawiają za tym, aby stosować je w użytku prywatnym. Dzięki dowiesz się, czy możesz prowadzić pojazd, czy jednak wciąż jesteś pod wpływem alkoholu. Szybkość pomiarów sprawia, że alkomaty tego koreańskiego producenta sprawdzają się także w użytku biznesowym. Stanowią wyposażenie firm produkcyjnych czy też posiadających flotę pojazdów. Dzięki alkomatowi można regularnie sprawdzać stan trzeźwości pracowników w trosce o ich bezpieczeństwo, a także bezpieczeństwo mienia i reputacji firmy.