alkomat z drukarką

Alkomaty z drukarką to profesjonalne urządzenia, które nie tylko pozwalają na przeprowadzenie dokładnego obadania trzeźwości, ale również umożliwiają szybki wydruk pomiaru. Ze względu na ich specyfikę i uniwersalność, z tego typu urządzeń często korzystają służby mundurowe, firmy transportowe czy też przedstawiciele innych sektorów biznesu. W jakich sytuacjach może przydać się alkomat z drukarką?

Urządzenia z drukarką lub z możliwością jej podłączenia

Na rynku znajdują się dedykowane alkomaty z drukarką oraz takie, które można połączyć z nią bezprzewodowo. Renomowani producenci tacy jak: AlcoFind, Drager, czy AlcoDigital dają użytkownikom różne opcje. Dzięki temu zakup alkomatu można maksymalnie dopasować do swoich potrzeb.

W jakich sytuacjach sprawdzają się alkomaty z drukarką?

Alkomaty z drukarką sprawdzają się wtedy, gdy po badaniu trzeźwości należy od razu wydrukować uzyskany pomiar. Profesjonalne urządzenia posiadają drukarkę termiczną, a cały proces jest niezwykle szybki. Dużym atutem wydruków jest to, że mogą znajdować się na nich takie informacje jak: data pomiaru, godzina pomiaru, dane badanego oraz wynik. Z tego rozwiązania korzystają m.in. służby mundurowe. Alkomat z drukarką jest także niezwykle przydatny w firmach transportowych. Wówczas przed podjęciem pracy kierowca poddawany jest kontroli trzeźwości. Jeżeli dojdzie do sytuacji, w której zostanie on złapany pod wpływem alkoholu, to firma ma potwierdzenie tego, że wydała auto osobie trzeźwej.

Alkomaty z drukarkami wykorzystywane są również przed przedstawicieli innych sektorów biznesu, tym zwłaszcza w firmach, gdzie eksploatuje się maszyny specjalistyczne i ciągi produkcyjne. Na zakup tego typu urządzenia może zdecydować się także osoba prywatna.

Przykładowe produkty

Wśród przykładowych alkomatów z drukarką w ofercie Bean znajdują się m.in.:

  • Alkomat ALCOFIND DA-9000 z drukarką;
  • Alkomat Drager Alcotest 6000 z drukarką bluetooth;
  • Alkomat AlcoDigital P100 z drukarką;
  • Alkomat ALKOTOP PLUS z drukarką bluetooth

To wydajne i intuicyjne w obsłudze urządzenia, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym