alkomaty alkofind

Jednym z cenionych na rynku producentów alkomatów do użytku profesjonalnego i prywatnego jest firma Alcofind. Odpowiednio użytkowane i eksploatowane zapewniają dużą dokładność wyników. Czułe alkomaty Alcofind wyposażone są m.in. w sensory elektrochemiczne. Dzięki temu sprzęt producenta klasyfikowany jest jako czołowy na rynku. Czym wyróżniają się te alkomaty?

Wysoka dokładność pomiarów

Modele oferowane przez Alcofind cechują się wysoką dokładnością wykonywanych pomiarów. Dzięki temu z dużą skutecznością sprawdzisz poziom zawartości alkoholu w wydychanym przez badaną osobę powietrzu. Kolejnym atutem alkomatów Alcofind jest powtarzalność pomiarów, dzięki czemu użytkownicy zyskują wiarygodność otrzymanych wyników. Oczywiście wszystko przy zachowaniu właściwej eksploatacji urządzeń oraz ich regularnej kalibracji zgodnie ze wskazaniami producentów.

Gwarancja jakości i niezawodności

Firma Alcofind to uznany producent profesjonalnych alkomatów. Urządzenia tej marki posiadają wbudowane sensory elektrochemiczne, które są czułe i bardzo dokładne. Ponadto sprzęt wykonany jest z wytrzymałych i odpornych na eksploatację materiałów. Dzięki temu klienci otrzymują gwarancję niezawodności i niskiej awaryjności. Na potwierdzenie tego producent daje klientom aż 10 lat gwarancji na urządzenie oraz 3 lata gwarancji na działanie sensora elektrochemicznego. Oznacza to, że alkomat Alcofind jest zakupem na lata i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z powodzeniem może być użytkowany przez profesjonalistów, w tym: policję, firmy ochroniarskie, właścicieli firm czy też osoby prywatne.

Intuicyjna usługa i estetyczny wygląd

Alkomaty Alcofind wyróżniają się również estetycznym wyglądem i intuicyjną obsługą. Dzięki temu wykonanie pomiaru jest bardzo proste i poradzi sobie z nim również osoba po spożyciu alkoholu. To niezwykle ważne. Badanie pozwala nabrać pewności, czy w danym stanie można prowadzić auto czy jednak warto z tego zrezygnować. Nawet jeżeli alkomat pokaże 0, a nie czujesz się najlepiej, to nie wsiadaj za kółko. Prowadzenie pojazdu w takim stanie może powodować zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego.