alkomaty drager

Jednym z producentów wysokiej jakości alkomatów jest firma Dräger z Niemiec. Polecane są nie tylko profesjonalistom, ale także do użytku osobistego. Posiadanie alkomatu to potwierdzenie świadomości każdej osoby, która spożywa alkohol, a w następstwie kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin chce prowadzić samochód. Przed podjęciem takiej decyzji warto przeprowadzić wiarygodny test na zawartość alkoholu w organizmie, a w tym pomogą Ci solidne i precyzyjne alkomaty Dräger. Czym się one charakteryzują?

Wysoka precyzja wyników w oparciu o elektrochemiczny sensor

Nowoczesne alkomaty Dräger posiadają elektrochemiczny sensor o wyjątkowo wysokiej czułości. Dzięki temu wyniki pokazywane przez podręczny alkomat są bardzo precyzyjne. Każde pojedyncze urządzenie marki Dräger przechodzi rygorystyczne testy jakościowe oraz w zakresie dokładności pomiarów. Podczas nich sprawdza się zgodność alkomatów z obowiązującymi przepisami dla tego typu urządzeń. Odpowiednia pielęgnacja sprzętu, a także wykonywanie okresowych kalibracji znacznie wydłużają jego żywotność. Standardowo zakres pomiarów mieści się w przedziale 0,00-2,50 mg/L, co daje od 0 do 5 promili. Rozdzielczość wskazań w podręcznych alkomatach Dräger ustalono na 0,01 ‰.

Solidne wykonanie i intuicyjna obsługa

Kolejne cechy charakterystyczne alkomatów Dräger to solidne wykonanie sprzętu, a także jego intuicyjna obsługa. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że urządzenie sprawdzi się w różnych warunkach. Ponadto sprzęt od niemieckiego producenta znany jest ze swojej niezawodności, co także przemawia za jego zakupem. Każdy alkomat Dräger jest intuicyjny w obsłudze i pozwala na szybkie wykonanie precyzyjnego testu. Pamiętaj jednak, że jeżeli wynik wskazuje 0, a Ty wciąż nie czujesz się pewnie, to nie warto wsiadać za kółko. Sprzęt ten jest niewielkich rozmiarów i z powodzeniem zmieści się w saszetce, torebce, szufladzie biurka czy też w schowku samochodowym.

Do użytku profesjonalnego i biznesowego

Jakość i niezawodność alkomatów Dräger potwierdza fakt, że dedykowanie linie produktów wykorzystywane są przez policję i inne służby do wykonywania profesjonalnych pomiarów. Ponadto z powodzeniem sprzęt ten może być użytkowany w firmach, gdzie sprawdza się trzeźwość pracowników, a także w eksploatacji osobistej. Warto mieć alkomat pod ręką nie tylko wtedy, gdy czujemy się niepewnie.

Polecane alkomaty Dräger

Wśród polecanych alkomatów Dräger znajdują się m.in.:

  • Dräger 6820;
  • Dräger 3820; Drager 4000
  • Dräger 5000;
  • Dräger 5820;
  • Dräger Alcotest 6000

Te i inne produkty niemieckiego producenta Dräger posiadamy w naszej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i zakupu interesującego Cię alkomatu.