Dobry alkomat 0.0 - 4.0 promila

Badanie stanu trzeźwości w miejscu pracy może być bardzo przydatnym narzędziem. Ze względu na fakt, że niektóre profesje wymagają pełnego stopnia świadomości, warto mieć przy sobie odpowiednie urządzenie i kontrolować stan swojego pracownika. Dobre alkomaty o bardzo wysokim poziomie dokładności i pozwalających oznaczyć zawartości etanolu wchodzące w zakres pomiaru 0,0-4,0 ‰ można zamówić również w Internecie. W tym artykule przedstawimy wysokiej jakości urządzenia do pomiaru stężenia etanolu.

Alkomat Drager 5820.

Jest to profesjonalne urządzenie wyposażone w policyjny, elektromechaniczny sensor. Stanowi on świetne rozwiązanie dla służb mundurowych, policji oraz firm ze względu na bardzo wysoką dokładność zespołu pomiarowego. Alkomat 0.0 – 4.0 ‰ wykazuje gotowość do pracy w bardzo krótkim czasie, ponadto urządzenie posiada licznik pomiarów oraz możliwość zapamiętywania wyników. Urządzenie bez przeszkód radzi sobie podczas pracy w zakresie temperatur od -15 do 50 stopni Celsjusza. Ze względu na niewielkie wymiary, zawsze można mieć pod ręką alkomat Drager 5000.

Alkomat AlcoFind Expert

Przeznaczony jest do użytku osobistego. System wzbogacony w elektroniczny sensor gwarantować może bezawaryjne wieloletnie działanie sprzętu. Urządzenie wydawane jest razem z 10 letnią gwarancją, zakres pomiarowy jaki przyjmuje alkomat – 0,0-4,0‰. Produkt charakteryzuje się również bardzo wysoką dokładnością, a błąd pomiaru nie przekracza zwykle wartości 0,057 promila w pojedynczej jednostce. Dodatkowo alkomat AlcoFind Expert posiada również licznik pomiarów, sygnalizację rozpoczęcia i zakończenia pomiarów oraz automatyczne wyłączenie zasilania po 3 minutach bezczynności urządzenia.

Alkomat AlcoDigital AD-10

Sprzęt jest przedstawicielem nowej serii AD. Tester jest wyposażony w trwały sensor elektrochemiczny a jego wynik wyświetlany jest cyfrowo na czytelnym ekranie. Sprzęt posiada czujnik przepływowy powietrza i posiada bardzo wysoką dokładność. W komplecie z alkomatem dostarczane są 3 sztuki ustników. Czas przygotowania testera wynosi około 15 sekund, a sam test realizowany jest w czasie około trzech sekund. AlcoDigital AD-10 zasilany jest standardowymi bateriami alkalicznymi, może również pracować w zakresie temperatur 5-40 stopni Celsjusza.