narkotesty policyjne

Narkotesty policyjne to testery, które pozwalają na szybkie wykrycie wybranych substancji w organizmie człowieka.. Wiele osób zastanawia się nad tym, jaka jest skuteczność i jakie substancje mogą wykryć narkotesty policyjne. Sprawdź, jak to wygląda w przypadku renomowanej niemieckiej firmy Drager.

Skuteczność działa narkotestów policyjnych

Obecnie na rynku dystrybuowane są profesjonalne narkotesty policyjne, które mają różną skuteczność wykrywania poszczególnych substancji. Standardowo jednak pozwalają na precyzyjne określenie tego, jaki środek zażywany był przez osobę poddawaną kontroli na obecność używek. Atutem tego typu produktów jest nie tylko dokładność wyniku, ale także krótki czas pomiaru, który wynosi już tylko od kilku sekund do kilku minut. Narkotesty policyjne to produkty jednorazowego użytku, które gwarantują pełne bezpieczeństwo w trakcie badania oraz bardziej rozbudowane urządzenia wielokrotnego użytku, które znajdują się w stacjonarnych obiektach. Powinny znajdować się na wyposażeniu każdej jednostki policyjnej. Mogą je kupić także właściciele flot pojazdów, inni przedsiębiorcy czy też prywatni klienci.

Jakie substancje pozwalają wykryć produkty Drager?

Poszczególne modele produktów mogą wykrywać różne substancje. W przypadku firmy Drager, jej narkotesty policyjne pozwalają na dokładne wykrycie takich środków odurzających jak: kokaina, heroina, amfetamina, metaamfetamina, konopie indyjskie, opiaty, benzodiazepiny. To niezwykle ważne, ponieważ mogą one wpływać negatywnie na zdolność kierowcy do prowadzenia pojazdu, na jego koncentrację oraz prawidłowe odbieranie bodźców zewnętrznych. Wybrane produkty innych producentów mogą także wykrywać morfinę. Standardowo testy wykonuje się na podstawie próbki ze śliny lub moczu badanego. W ofercie Bean.pl przygotowaliśmy szeroki wybór profesjonalnych narkotestów policyjnych firmy Drager. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i do kontaktu z naszym zespołem w przypadku zainteresowania zakupem narkotestów