alcofind expert

Szukając wysokiej jakości alkomatu do użytku osobistego, warto zwrócić uwagę na model Alcofind Expert. Urządzenie to gwarantuje wysoką dokładność przeprowadzanych pomiarów i kusi stosunkową niską cena zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z jego charakterystyką oraz do sprawdzenia, czym wyróżnia się Alcofind Expert na tle innych produktów na rynku. Urządzenie te możesz kupić w naszym sklepie internetowym.

Charakterystyka alkomatu Alcofind Expert

Przede wszystkim alkomat Alcofind Expert przeznaczony jest do użytku osobistego. Wysokiej jakości sensor elektrochemiczny gwarantuje wysoką dokładność pomiarów alkoholu we krwi. Zgodnie z najnowszymi badaniami producent daje 10-letnią gwarancję na urządzenie i 3-letnią gwarancję na sensor elektrochemiczny. Zakres pomiarowy wynosi od 0 do 4 promili. Dokładność pomiaru to +/- 0.050 promila, a rozdzielczość wskazań wynosi do dwóch miejsc po przecinku. Dużym atutem modelu Alcofind Expert jest prostota jego użytkowania i szybkość wykonywanego pomiaru. Wiarygodny wynik otrzymuje się już po upływie trzech sekund, a rozruch alkomatu trwa tylko kilkanaście sekund. Niewielkie rozmiary i mała waga alkomatu sprawiają, że z powodzeniem zmieści się on w torebce czy też w schowku samochodu.

Dobry stosunek ceny do jakości wykonania

To, co wyróżnia alkomat Alcofind Expert na rynku, to bardzo dobry stosunek jego ceny do jakości wykonania. Wszystko dzięki wspomnianemu już platynowemu sensorowi elektrochemicznemu, który zazwyczaj spotyka się w dużo droższych modelach. Koreański producent zadbał o wysoką wydajność oferowanego urządzenia. Powstaje ono ze starannie sprawdzonych materiałów, dzięki czemu przy odpowiednim użytkowaniu, zapewni Ci bezpieczeństwo i dokładność pomiarów przez lata. Oczywiście Alcofind Expert powinien być regularnie kalibrowany zgodnie ze wskazaniami producenta. Częstotliwość kalibracji zależy m.in. od skali eksploatacji alkomatu. Zapraszamy do zapoznania się z dokładną charakterystyką tego modelu, jego dodatkowym wyposażeniem oraz do zakupu alkomatu Alcofind Expert w naszym sklepie.